You are currently viewing Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Uncategorized

Ноутбуки користуються підвищеним попитом у споживачів, які високо цінують комфорт, функціональність, мобільність і продуктивність. Фахівці нашого сервісного центру здійснюють ремонт ноутбуків різних брендів і конфігурацій. Ми виконуємо роботи, пов’язані з відновленням втраченої працездатності ноутбуків. Наш персонал при необхідності замінить деталі і вузли, які вийшли з ладу, а також оновить і налаштує ПО.

З огляду на те, що ноутбуки нерідко супроводжують своїх власників в побуті і на роботі, однією з найбільш поширених причин їх поломки є механічне пошкодження. Критичні ситуації в умовах транспортування гаджета не рідкість, а тому досить часто саме ця проблема змушує користувача звертатися за допомогою до професіоналів. Саме кваліфіковані фахівці здатні досконально перевірити несправний апарат, оперативно виявивши його поломку і так само швидко її усунувши.

Ми відновлюємо нетбуки, ноутбуки і ультрабуки незалежно від категорії складності майбутніх робіт. Після того, як буде виконана всебічна діагностика з виявленням вогнища проблем, наші майстри здійснять ряд заходів, спрямованих на ліквідацію поломки. При необхідності, ми:

  • усунемо наслідки контакту пристрою з рідинами;
  • замінимо несправну периферію і шлейфи;
  • ліквідуємо зовнішні і внутрішні забруднення;
  • видалимо залишки старої термопасти і нанесемо нову;
  • виконаємо заміну матриці і відповідного шлейфа;
  • відновимо цілісність ланцюгів живлення і підсвічування;
  • зробимо ремонт чіпсета основної плати,
  • а також виконаємо будь-які інші роботи, що вимагаються для того, щоб повернути лептопу функціональність.

Іноді професійна допомога потрібна не тільки в разі несправності ПК, а й з огляду на необхідність його апгрейда. При цьому фахівець повинен продумати всі нюанси, щоб запобігти можливості некоректної роботи тих чи інших компонентів системи. Зважений вибір нового процесора або відеокарти дозволить гарантувати відсутність перегріву пристрою при його подальшої експлуатації, а також не допустить будь-яких збоїв. Якщо не залучити до апгрейду кваліфікованих фахівців, здатних оцінити, наприклад, параметри системної шини, то всі зусилля по збільшенню продуктивності техніки виявляться марними, а витрати невиправдано високими.

Персонал майстерні має весь необхідний інструмент і обладнання, і доступ до чудово  оснащеної ремонтної бази. Всі деталі та вузли, які ми встановлюємо в процесі відновлювальних заходів, оригінальні. Кожному клієнту надаються гарантії.


Замовити ремонт